Pozostałe

Gadżety dla rowerzystów – co przyda się podczas jazdy?

Gadżety dla rowerzystów – co przyda się podczas jazdy?

Mamy wiosnę, a więc pełną parą zaczął się sezon rowerowy. Pogoda sprzyja, przez co coraz częściej wyruszamy na przejażdżkę. Dlatego też warto wyposażyć nasz rower w gadżety, które przydadzą się podczas jazdy. W sklepach można zakupić wszystko co nam tylko wpadnie do głowy. Oczywiście warto wybierać rozsądnie, ponieważ nie wszystko nam się przyda. Na rynku są gadżety mniej przydatne, które w rzeczywistości są tylko gadżetami.

Co przyda się podczas jazdy rowerem?

  1. Licznik rowerowy, gadżet przydatny, prosty w montażu na stałe na kierownicy. Licznik służy do liczenia kilometrów, kalorii.
  2. Uchwyt rowerowy na smartfon, świetne rozwiązanie aby był telefon pod ręką na kierownicy. Chroni go również przed deszczem. Może posłużyć do nawigacji terenowej.
  3. Pompka rowerowa, najlepiej ręczna która zmieści się w plecaku lub która można przymocować do ramy. Na pewno jest to niezbędny gadżet, który zawsze może się przydać.
  4. Multitool, narzędzia, które zawsze się przydadzą podczas jazdy. Na pewno zawsze może nas coś spotkać podczas jazdy.
  5. Zapięcie to gadżet, który powinien posiadać każdy rowerzysta. Zapięcie służy do zapięcia roweru podczas postoju,
    chroni przed kradzieżą.
  6. Rękawiczki rowerowe, które pełnią funkcje podnoszą komfort jazdy i bezpieczeństwo jazdy. Ułatwiają chwyt podczas pocących się dłoni.
  7. Kask oraz bidon, kask chroni naszą głowę podczas upadku a bidon z wodą zawsze przydatny.

Każdy kto lubi jeździć na rowerze powinien posiadać te wszystkie gadżety. Poprawiają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Możemy użyć je podczas jazdy jak i chronią nasz rower.

Świetne wskazówki na temat dyscyplin sportowych, sprzętu i treningu można też uzyskać pod adresem https://basketinfo.pl.